Sağlam yarının temeli, güvenli bugünle atılır!

ELDEM GÜVENLİK & MBGRUP

Profesyonel kadromuzla ve 15 yılı aşkın iş tecrübemizle hizmette sınır tanımıyor, güvende hissettiriyoruz.

Yakın Koruma Hizmeti

Hizmet talep eden müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, özel durum planlarına uygun personel, teçhizat ile sağlanan VIP-yakın koruma hizmetimizde, önceliğimiz; hizmet öncesi ve sonrasında gizlilik esası ve özlük haklarına verilmiştir. Haftanın yedi günü yirmi dört saat hizmet veren ekibimiz; pratik düşünebilen, psikolojik, fiziksel yetenekleri yönünde sürekli eğitimler alan ve yabancı dil bilen personellerden oluşmaktadır.

Organizasyon Güvenliği

Profesyonel güvenlik önlemleri ile konser, turne, festival, özel kurum veya kişilerin düzenlediği toplantılar, düğün, cenaze, lansman vb. tüm organizasyonlarda hizmetinizdeyiz.

Hastane Güvenliği

Hastaneler, güvenlik açısından risk taşıyan en önemli kurumların başında gelir. Duygusal suiistimali fazla olduğundan bazı zorlukları olacaktır. Güvenliğini sağladığımız hastanenin öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenir ve elektronik güvenlik sistemi kurulur. Böylece hastane giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınmasının yanı sıra koridorlar ve acil servis gibi insan sirkülasyonu fazla olan alanlar kameralarla izlenir. Bu sayede olası muhtemel hırsızlık ya da şiddet gibi olayların önüne geçilmesi sağlanır. Hastane personeli ve doktorların yanında, hastalar ve refakatçileri de güvende olurlar.

Şantiye Güvenliği

Şantiye güvenliği kapsamında, güvenliğe ihtiyaç duyulan iç ve dış tehditlere, çıkabilecek yangın gibi olası tehlikelere veya içerden ve dışardan karşılaşılabilecek hırsızlıklara karşı deneyimli kadromuzla önlem almak, tehlike olması halinde derhal müdahele etmek, gerekli durumlarda haber vermek üzere hizmet vermektedir. Kalite ve profesyonel çalışma anlayışıyla hareket eden profesyonel ekibimiz, sanayi sitesi güvenliği konusunda da güven veren bir tecrübeye sahiptir.

Site ve Bina Güvenliği

ÖGG (Özel Güvenlik Görevlisi) ile verilen fiziki güvenlik hizmeti ve güvenlik teknolojilerinin birleştirilmesinden oluşuyor. Hizmet için yasaya uygun eğitime-belgeye sahip, çalışacağı projeye ve kullanacağı teknolojiye uygun eğitimden geçirilen özel güvenlik görevlilerimiz, giriş kontrol sistemleri, raporlama sistemleri, izleme sistemleri ve alarm sistemleri gibi sistemlerle desteklenir.

Hemen Hizmet Al

Fabrika Güvenliği

Fabrika güvenlik hizmeti alacak tesisin ya da projenin valilikten özel güvenlik izni alması gerekmektedir. Özel güvenlik izin belgesi, alınan tesise göre silahlı ya da silahsız olabilir. Kurumumuz ilk kez belge alacak tesislere belgenin alınması ile ilgili takip ve yazışmaları yapabilmektedir. Güvenlik hizmetinin gerekitiğinde merkezden izleme, kayıt altına alma ve yönlendirmelerinin yapılması sağlanılır. Güvenlik hizmeti alacak projenin, fiziki ve elektronik güvenlik tedbirlerine uygun koşullarda olması gerekmektedir.


× İletişime Geç!