HER ZAMAN GÜVENDESİNİZ!

BİZİ TANIYIN

MBGRUP

Profesyonellik
ile tanışmanın tam zamanı.

Firmamız; güvenlik, insan kaynakları, temizlik ve tesis yönetimi alanlarında hizmet vermektedir. MBGrup olarak Kurulduğumuz tarihten bu güne müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyor ve her olumlu dönüşte büyümeye ve hizmet alanlarımızı genişletmeye devam ediyoruz.

Hizmet verdiği her kategoride kendini kanıtlamış olan firmamız başarısını elbette birlikte çalıştığı ekip arkadaşları sayesinde elde etmiştir. Tüm kategorileri bünyesinde bulunan ekip, alanında başarılı, güler yüzlü, girişimci ve saygılı bireylerden oluşmaktadır. Şüphesiz bir firma için en önemli husus kadronun profesyonel olmasıdır. Biz buna sahibiz. Gelişmeye, hizmet alanımızı genişleterek daha büyük adımlar atmaya devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz kategoriler aşağıdadır.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

Bireysel güvenliğe ihtiyaç duyduğunuzda akla ilk gelen firmalardan biri olmamız, şimdiye kadar verdiğimiz hizmetlerin sonucudur.

Hastaneler güvenliğe en çok ihtiyaç duyulan kurumların başında gelmekte. Bu gibi kurumlar için profesyonel firmalar tercih edilmelidir.

Basit bir organizasyon için güvenliğe ihtiyaç duymazsınız. Organizasyonunuzun güvenli bir ortamda gerçekleşmesini istiyorsanız en ufak pürüz çıkmasına müsaade etmezsiniz. Bu nedenle alanında adını duyurmuş güvenlik firmalarına ihtiyacınız var. Firmamızı bu nedenle tercih edebilirsiniz.

Şantiye güvenliği şantiyenin sahip olduğu sıfata göre önemli bir durumdur. Hayati önem arz eden durumlar olması mümkündür ve deneyimli ekiplere emanet edilmelidir.

Bireysel yaşamınıza müdahele olmaması için çalışıyoruz. En yaygın hizmet alanlarımızdan olan site ve binalarda da güvenliği biz sağlıyoruz.

Sizin de anladığınız gibi bireysel veya genel ayırt etmeksizin ihtiyaç duyulabilecek güvenlik hizmeti bünyemizde mevcut. Özetle, güvenlik hizmeti ihtiyaçlarınızda aradığınız firma biziz.

Temizlik Hizmetleri

İnşaat sonrası temizlik: temizlik bitmeden inşaat bitmez…

Dış cephe temizliği

Fabrika temizliği

Ofis ve ev temizliği

Bireysel temizlik personeli; temizlik hizmetimize dahil. Temizlik personellerimiz işini en düzgün şekilde yapan ve deneyimli elemanlarımızdan oluşmaktadır. Temizliğe en az bizim kadar önem veriyorsanız işinizi bize emanet edip en yaşanabilir haliyle teslim alabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Hizmetleri

Personel Tedarik

Personel yönlendirme

Bordrolama hizmetlerini de biz sunuyoruz! İhtiyacınız olduğunda bir telefon kadar uzağınızdayız. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz gibi sizler de memnun kalacaksınız. Ekibimiz alanında kendini geliştirmiş ve eğitimli bireylerden oluşuyor…

Tesis Yönetim Hizmetleri

Organizasyon,

Site Yönetimi,

Temizlik Hizmetleri,

Otel Destek Hizmetleri,

Üretim Destek Hizmetleri,

Bordroloma Hizmetleri,

Danışmanlık Hizmetleri

MBGRUP

Güvenlik hizmetimizle müşterilerimize
en güvenli ortamı sağlıyoruz.

Organizasyon ve destek hizmetimizle istediğiniz her şeyin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlıyor, Danışmanlık hizmetlerinde en doğru desteği sunuyor, sonucunda siz müşterilerimizi her zaman memnun bırakıyoruz. Zamandan tasarruf yapmak, doğru yönlendirilmek, kusursuz organize ve en önemlisi güvende olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Vizyonumuz: firmamız gelecekte bugün olduğu gibi profesyonel kadrosu sayesinde alanında en başarılısı olacak, gelişmeyi yine devam ettirecektir. Hizmet verdiği alan sayısı katlanacak; eğitimli, çağdaş ve bünyesindeki uzman ekibi ile başarısını sürdürecek, müşteri memnuniyetine dayalı bir strateji izleyecek.


× İletişime Geç!