Sağlam yarının temeli, güvenli bugünle atılır!

İNSAN KAYNAKLARI

Firmalara, en önemli değer ve güç olan insan kaynağını daha verimli değerlendirmek, firmaların tercih ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi çözümleri üretmek için çalışıyoruz.

Seçme ve Yerleştirme

Açık pozisyonlarınız için, ihtiyaç duyduğunuzda MBGrup’un seçme ve yerleştirme uzmanlığından yararlanarak, zamandan ve giderlerinizden tasarruf edebilir, doğru seçilmiş iş gücüyle uzun süreli çalışma fırsatı yakalamış olursunuz. Seçme ve yerleştirme alanında Türkiye’nin en seçkin özel istihdam şirketlerinden biri olarak, özellikle uzman ve orta kademe pozisyonlar için sizlere hizmet veriyoruz. Seçme ve yerleştirme süreçlerinizde, zamanınızı efektif kullanabilmeniz ve amacınıza en uygun iş gücüne ulaşabilmeniz için yanınızdayız. İşe aldığınız personel ile ilişkilerinizin uzun soluklu ve kalıcı olması bizim için en önemli detaylardan biri. MBGrup kanalıyla işe aldığınız çalışanlar, sizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz ve kurum kültürünüze en uygun eşleştirmeyi yaptığımızdan siz de emin olacaksınız çünkü işe alınan elemanlarla uzun soluklu bir yolculuğa çıkacaksınız.

Toplu İşe Alım

MBGrup insan kaynakları Antrepoculuk ve Depoculuk uzman danışmanları ile firmanıza özel hazırlanmış projelendirme çalışmalarını, ihtiyaç duyulan benzer niteliklerdeki çalışanların toplu işe alım süreçlerini, profesyonel bir şekilde değerlendirir. Kısa sürede doğru işgücüne ulaşmanız için eksiksiz bir hizmet anlayışı ile aranan nitelikteki çalışanı kurumunuza kazandırır.

Bordrolama

Personel bütçesinin hazırlanması

Personel ödemeleriyle birlikte kıyaslamalı ayrıntılı raporların düzenlenmesi

Bordro hesaplaması ve basımı

SSK bildirgelerinin düzenlenmesi, gönderimi, İş-Kur belgelerinin hazırlanması,

İşten çıkış işlemlerinin yürütülmesi, tazminatların hesaplanması,

Kıdem yüklü tabloların oluşturulması ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

Sürekli Personel İşe Alım Hizmeti

Sürekli Personel İşe Alım Hizmeti, Şirketlerin yaşamakta oldukları dar boğaz aşamalarında ve verimliliklerini zirveye taşımakta iş ortaklığı yapmaktadır. Şirketlerin, pazardaki rekabet güçlerini koruyabilmeleri ve daha da geliştirebilmeleri için, yönetim fonksiyonlarının ve iş süreçlerinin verimliliğinin maksimize edebilecek şekilde tasarlanmış olarak hizmet sunmaktadır.


× İletişime Geç!