Sağlam yarının temeli, güvenli bugünle atılır!

Organizasyon Hizmetleri

Profesyonel kadromuzla ve 15 yılı aşkın iş tecrübemizle hizmette sınır tanımıyor, güvende hissettiriyoruz.

Host & Hostes

Açılış organizasyonları, kokteyl organizasyonları ve kurumsal organizasyonlar gibi tanıtım ve sunumun önemli olduğu organizasyonlar yanında sünnet, düğün gibi organizasyonlarınızda da davetlilerinizi ağırlamak için kullanacağınız profesyonel host ve hostes hizmetlerimizi sunarız. Karşılama, davet, sunum ve servislerinizde kullanmak için işlerinin ehli host ve hosteslerimiz organizasyonlarınızda sizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir.

Garson Hizmetleri

Toplantı ve davet yemeklerinde, düğün nişan organizasyonlarında, açılış kokteyl- kahvaltı-branchlarda, Fuar organizasyonlarında protokol hizmetlerinde ihtiyaç duyacağınız ciddi disiplinli profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan, kılık kıyafetine temizliğe titizlikle dikkat eden düzgün konuşan, İngilizce bilen garsonlarımızla ister süreli sözleşmeli, ister ekstra çalışan bay bayan garson anlaşmaları yapılır, maxsimum dört yüz garson desteği garanti edilir, daha fazlası için 3 gün öncesinde iletişime geçiniz.

Vale Hizmetleri

Valelerimizle otel , avm ,hastane, restaurant , club, konser alanları , açılış, düğün ve nişan organizasyonlarında Eğitimli Valelerimizle vermiş olduğumuz bir hizmettir. Valelerimiz burada Otopark Yönetimi ile sizlere otoparkta giriş ve çıkış kolaylığını ve araç güvenliğini sağlayan bir hizmet vermektedir. Siz müşterilerimize MB Grup  çağrı merkezindeki arkadaşlarımız 7/24 hizmet vermektedir.

Misafir Karşılama

Değerli konuklarınıza özel karşılama hizmeti sağlıyor, en iyi karşılamayı sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Profesyonel iş bilincini önemseyen tecrübeli kaptanlarımız konuklarınızın memnuniyetini garantiliyor. Sizin karşılama yapamayacağınız zamanlarda, biz sizin adınıza aynı misafirperverliği sunmak ve konuklarınızı dilediğiniz yerden size ulaştırmak için hazırız.


× İletişime Geç!