Sağlam yarının temeli, güvenli bugünle atılır!

TEMİZLİK BİZİM İŞİMİZ!

MBGrup ile %100 memnuniyet garantisi vererek her alandaki temizlik taleplerine profesyonel ekiplerimiz ile çözümler sunuyoruz.

HIZLIYIZ

Telefon ve maillerinizi en kısa sürede yanıtlıyor, ihtiyacınız olan hizmeti size en hızlı şekilde sunuyoruz.

TECRÜBELİ EKİP

Temizlik sektöründe yeni bir firma olmamıza rağmen, ekibimiz yıllarca bu sektörde çalışan profesyonel personellerden oluşmaktadır.

MUTLU PERSONEL

Çalışan personellerimiz bizim için önemlidir, müşteri memnuniyetinin öncelikle personel memnuniyetinden geçtiğinin bilincindeyiz.

KALİTELİ MALZEME

Temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin en iyilerini kullanarak daha kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

EV ve VİLLA TEMİZLİĞİ

Ev hanımlarının yaptığı ev temizlik işleri ne kadar güvenilir olsa da onlar temizlik şirketimizin sahip olduğu teknolojik ekipmanlara sahip değillerdir. Ve ev temizlik malzemelerimiz son derece güvenilir, hiçbir şekilde yan etkisi ve alerjik etkileri yoktur. Ev temizliği şirketi olmak büyük sorumluluk ister. Sorumluluğun bilincindeyiz.

OFİS TEMİZLİĞİ

İş yeri ve ofis temizliğinde MBGrup Temizlik Firması katkılarıyla alıştığınız düzeni değiştirin. Denediğinizde fark edeceksiniz ve sabah işe geldiğinizde gözünüze ofisinizin tertemiz olduğu görünecek… MBGrupTemizlik varken siz sadece işinize odaklanın. Biz sizlere tertemiz çalışma ortamı sunuyoruz.

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Her türlü dış cephe temizliği de yapan firmamız öncelikle güvenlik tedbirlerini alarak hizmet sunmaktadır. MBGrup Temizlik firması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin bir bölümü olan dış cephe temizliğinde de kalite ve müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemekteyiz.

HASTANE TEMİZLİĞİ

Hastane temizliği diğer temizlik alanlarından farklıdır. MBGRUP Temizlik, hastane hijyeni, sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlarda yüzey, eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler, enfeksiyon tehlikesi ile karşı karşıya olan en riskli yerlerdendir. Riskler yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturduğundan, riski engelleyecek yegane yol uygun temizlik anlayışından geçer.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat sonrası temizlik derken, müteahhitten sonra kaba temizlik yapılmış ancak oturmaya hazır hale gelecek halde ince bir temizliğin yapılmasını kastediyoruz. MBGRUP Temizlik Firması olarak en çok uzmanlaştığımız alanlardan birisi olan inşaat sonrası temizliğin zorluklarını tecrübemiz sayesinde biliyor, tam talebi karşılayacak şekilde donanımlı bir ekipman ve uzman ekiplerle çalışmanın gururunu yaşıyoruz.

FABRİKA TEMİZLİĞİ

Fabrika temizliği konusunda da sizlere gerekli desteği vermek için çalışıyoruz. İç temzilik konusunda uygun, kaliteli olan ve sağlığa zararlı olmayan maddeler kullanıyoruz. Ekibimiz, malzemelerin teminini tamamen kendisi yapıyor. Bu sayede işletmenin herhangi bir destek sunmasına gerek kalmıyor. Malzemeleriyle beraber fabrikanıza gelecek olan ekibimiz, temizliği hızlı bir şekilde başlatıyor. Fiyatlar konusu da tamamen aldığınız hizmetin fazlalığına göre değişkenlik gösteriyor.


× İletişime Geç!